BEAUTY INSIDE

Ми віримо, що внутрішнє і зовнішнє невід’ємні одне від одного, а здоров’я та краса вашої шкіри починається глибоко під її поверхнею. Ми також віримо в силу наукового підходу, який обґрунтовує користь наших нутрікомплексів в б’юті індустрії.
Ось чому ми заснували Естен.
|
Хто ми такі?
Відлік нашої історії починається з 2013 року, коли в Одесі була заснована компанія «Індел».
Спостерігаючи за українським ринком косметики і засобів для догляду, ми зрозуміли: виробники потребують відповідних постачальників сировини з Європи і Америки. За 7 років ми стали надійними партнерами для більше ніж 20 українських компаній.

Ми співпрацюємо з бізнес-сектором, але ми прагнули до більшого – стати доступними і для споживачів.
Акумулювавши знання в сфері інноваційних інгредієнтів, ми створили бренд Естен. В ньому ми втілили наш досвід з пошуку і впровадження найкорисніших дієтичних добавок.

Адже, щоб отримати найкраще, потрібно вкласти найкраще.
Виникнення бренда Эстен
Зробити вашу природну красу і здоров’я такими ж простими в досягненні, як склянка води зранку.
Наша мета?
Участь у виставках
Intercharm 2017
Участь у виставці
Estet Beauty Expo
2018
Запуск шостого
нутрікомплекса
«Cellufree»
Участь в конференції
«Наукові методи
продовження молодості»
Запуск п’яти
Нутрікомплексів
Створення бренду
Esthen
2017 г.
Початок продажу
колагенових
соломинок Vitasip
Участь у виставці
Style & Beauty 2019
Участь у виставцi
Estet Beauty Expo
2019
Запуск сьомого
нутрікомплекса
«‎Silforce»
Що для мене Esthen?
Лише прибутковий і перспективний бізнес? – Зовсім ні! Точніше, не тільки це. За такою меркантильною, на перший погляд, складовою приховано дещо більше.
Для мене Esthen – це елемент способу життя, форма самовираження і констатації моїх цінностей. Esthen – це здоров’я і краса! І ці поняття невід’ємні.
Дуже часто люди розмірковують лише про свій зовнішній вигляд, нехтуючи більш важливими поняттями відносно свого здоров’я.

Косметика по догляду – це тільки частина комплексного підходу до здоров’я та краси, в той час як нутрікосметика – більш глибоке і суттєве поняття про стан шкіри, волосся і нігтів.
Esthen – це частина мого життя, моєї історії, частина приємних спогадів і емоцій.

В повсякденності ми зіштовхуємося з різноманітними факторами навколишнього середовища, які негативно впливають на стан нашого організму. До того ж, зазвичай, їжа, яку ми споживаємо, не містить необхідну кількості мікро- і макроелементів, вітамінів, і тому, нам потрібні додаткові джерела надходження поживних речовин.

Я вважаю, що за дієтичними добавками майбутнє. Люди вже змінюють своє відношення до них.
Esthen першими в Україні вийшли на ринок нутрікосметики, і почали пропонувати спеціалізовані компоненти, сфокусовані на вирішенні конкретних проблем шкіри, такі як зволоженість, пігментація і вікові зміни.
Тому, створюючи ESTHEN, я і мої друзі думали не лише про успіх цього бізнесу, але й про те, як розробити безпечні та ефективні нутрікомплекси, які базуються на інгредієнтах з доведеною ефективністю, і можуть стати важливим елементом домашнього догляду для підтримки краси і здоров’я Вашої шкіри та волосся.
«Для мене Esthen — це елемент способу життя, форма самовираження і констатації моїх цінностей.
Esthen — це здоров’я і краса! І ці поняття невід'ємні.

Дуже часто люди розмірковують лише про свій зовнішній вигляд, нехтуючи більш важливими поняттями відносно свого здоров’я.
Косметика по догляду — це тільки частина комплексного підходу до здоров’я та краси, в той час як нутрікосметика — більш глибоке і суттєве поняття про стан шкіри, волосся і нігтів..."
Ілля Куценко
директор розвитку Esthen, ТОВ Indel
Події та новини

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Iмя
E-mail
Телефон
Payment method
Made on
Tilda