Доставка/Оплата

Оплата

У нашому інтернет-магазині передбачений такий вид оплати товару, як накладений платіж. Це означає, що Ви оплачуєте замовлений товар відразу після його отримання на складі транспортної компанії. Це зручно і практично – Ви не ризикуєте своїми грошима і платите тільки за отриманий товар.

Доставка

  1. Ваше замовлення буде відправлений протягом 24 годин після оформлення за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». Важливо: якщо Ви оформили заявку на сайті в вихідний день (субота, неділя), або в день державного свята, замовлення буде відправлений на наступний робочий день.
  2. При оформленні замовлення, будь ласка, вкажіть місто та номер складу «Нової пошти», на якому Вам буде зручно отримати замовлення. Вибрати потрібний склад можна тут novaposhta.ua/ru/office.
  3. Доставка товару оплачується покупцем.
  4. Після відправки товару Ви отримаєте SMS з номером ТТН, за допомогою якого можна відстежувати місцезнаходження Вашого замовлення на сайті novaposhta.ua
  5. Термін доставки замовлення буде залежати від графіка доставки в Ваш регіон компанією “Нова пошта” та зазвичай займає 1-3 дні.
  6. При отриманні замовлення необхідно пред’явити паспорт або водійське посвідчення.

Важливо! Товар може отримати тільки та людина, на якого оформлена доставка.