Про Нас

ЗДОРОВ’Я – ЦЕ КРАСИВО!

Людство безперервно перебуває у пошуках джерела молодості та здоров’я. Спосіб життя, сон, їжа, взаємовідносини, навколишнє середовище та медицина – люди намагаються знаходити здоров’я всюди.

Створюючи б’юті-комплекси EsthenТМ, ми не вступаємо у суперечки з косметологією, пластичною хірургією, декоративною косметикою і т.д … Харчування, образ думок, ставлення до життя – все це впливає на те, як ми виглядаємо. Ми не вибираємо між кращим і прийнятним – ми об’єднуємо. Просто для нас важливіше бути, а не здаватися здоровими і красивими.

Нутрікосметіка покликана доповнювати ваше харчування, заповнюючи недолік речовин, відповідальних за здоров’я шкіри, волосся, нігтів.

Брак цих компонентів призводить до сухості і передчасного старіння шкіри, рясного випадання волосся і ламкості нігтів.

Головна перевага нутрікосметіки у вирішенні даної проблеми – доставка біологічно активних речовин у організм через кров’яне русло безпосередньо до пошкоджених клітин шкіри та волосся.

Це допомагає відчутно поліпшити якість харчування клітин, внаслідок чого шкіра стає більш пружною, вирівнюється тон обличчя, волосся перестає випадати і стає блискучим і шовковистим.

У прискоренному темпі життя стає все важче знаходити час для догляду за своєю красою і здоров’ям. Неcбалансоване харчування, жорсткі дієти, часті стреси, несприятлива дія навколишнього середовища – всі ці фактори згубно впливають на стан нашої шкіри, волосся і нігтів. Звичайна косметика вже не справляється з усіма проблемами, тому що не завжди має комплексний і тривалим ефектом. Саме тому виникає необхідність у внутрішньому застосуванні б’юті-комплексів, які допомагають боротися не з наслідками, а з причинами вікових змін шкіри і волосся.

Незважаючи на свою молодість, бренд Esthenтм сміливо вступає на український ринок індустрії краси. І на це є свої причини. Інгредієнти б’юті-комплексів Esthenтм мають гарантії якості та безпеки, тому ви можете не боятися. Засоби Esthenтм дуже прості в застосуванні, тому ви можете залишатися мобільними. Дія інгредієнтів підтверджуються численними дослідженнями, тому ви можете бути впевненими.

«Їжа повинна бути лікувальним засобом, а лікувальні засоби повинні бути їжою», писав Гіппократ. Турбота про себе і своє здоров’я – один з основних ознак зрілої і усвідомленої особистості. Так давайте зробимо це гарно.